středa 25. července 2012

Zebra měkne

První den ve Svanetii. Žádný zapomenutý ráj, ale budoucí Špindl. Při výstupu na jeden z kopců jsme zakufrovali a stanujeme v polovině s výhledem na zasněžené štíty Kavkazu. Zebra měkne. Každý den otravuje se stavením stanu, funí při chůzi po rovince a běduje při prohlížení puchýřů. K tomu stále remcá, že už chce k tomu moři. Při zítřejším výšlapu patrně vydechne naposledy.
David

Ano, všechno je to pravda. Už se u mě začíná projevovat staroba a otupělost. Jsem takový cikánský baron, co chce spát pod střechou. Dnešní den poznamenala ztráta boty, ale jinak se Pítovi moc nehádají.
Zebra

2 komentáře:

  1. Ano, Zebro, jednou to přijít muselo.:) Myslím, že David bude muset vymyslet příště jinou náplň výletu, pokud nechce jet jen s Míšou. Nebo že by to byl účel?
    Dagris

    OdpovědětVymazat
  2. Zebro neverim ty a te remcas :-D Beach Boy

    OdpovědětVymazat

Do it!