úterý 31. července 2012

Opět do Tbilisi

Jsme na cestě do Tbilisi. V Marsutce řve hysterická holčička a všichni pasažéři z ní šílí. Vstávali jsme za kuropění, abychom stihli prolézt skalní labyrint do odjezdu marsutky v 10. Bylo to náročné. Včera večer jsme se totiž spřátelili s vrchním Josefem a na družbu padlo mnoho rund Chachy. Jako jediní vyvolení jsme navíc získali přístup do utajeného termálního bazénu.
Zebra

Žádné komentáře:

Okomentovat

Do it!