pondělí 30. července 2012

Spokojenost Gruzie

30.7.
Zebra se Adamovi omluvila, že z něj udělala svého muže. Je krásné ráno, nad horami se válí mlha. Už bych jela dál Vardzia čeká, ale Pítovi ještě vyspávají kocovinu a odmítají mé výzvy. Mám to s nimi těžké. (klasika, pozn. Spojky)
Zebra

Včera jsme přespali u Zurovy sestry, která z nás nebyla moc nadšená. Spřátelili jsme se ale s Bekou, bratrem jejího muže, se kterým jsme vypili becherovku. Ráno jsme šli na stopa a po cestě nás odchytil Beka, napojil pivem podle českého receptu a poradil, jakým směrem jet. V místním obchůdku se kolem nás postupně šrotili domorodci, tak jsme poklábosili a udělali pár fotek. Stopli jsme správce místního přírodního parku, jenž nás dovezl do Shuakhevi. Cesta podél místní řeky je výborná. Krásné kopce a na nich rozeseté domy a políčka. Do Vardzie je však ještě daleko.
David

Žádné komentáře:

Okomentovat

Do it!