pátek 27. července 2012

Vedro v Gruzii

Spojka nezvládá, tak tedy:

Slezli jsme z hor zpátky do Špindlu, zapadli do hospody a začali zuřivě dobíjet foťáky. Objednali si jídlo a co byste řekli? Zrovna vypadl proud! Ranní Marsutka nám ujela, takže asi zkusíme stopa...
Zebra

Odjíždíme z Mestie. Marsutka jezdí oficiálně 1krát denně v 6 ráno, ale chytli jsme řidiče, co nás veze do Zugdidi za 20 lari (marsutka 15). Jede jak za soudného dne, ještě v Mestii stačil srazit krávu (v Indii by ho ukamenovali, pozn. Spojky). Počasí v Gruzii je taky peklo, v 1500 metrech nad mořem je asi 30 stupňů. Při výšlapu pod Usgu jsem vystoupali o 2km výš asi do 3700 až 4000 m. Tam už bylo příjemně teplo.
David

Žádné komentáře:

Okomentovat

Do it!