Vyrážíme ve třech na čtrnáct dní do Gruzie a jako obvykle budeme psát blog, abyste se pobavili, co to zase jedličkárna vyvádí a také nám trochu záviděli.
pátek 20. července 2012
Pítovi-Babákovi opět překonali má očekávání. Předpokládala jsem, že se začnou hádat nejdřív na letišti, ale stihli to ještě před odjezdem z Holešovic. Prostě jedličkárna rules!
Žádné komentáře:
Okomentovat
Do it!