sobota 21. července 2012

Včera jsem strávil den na letišti. Musel jsem se přeci přesvědčit, že jedličkárna odletí v pořádku. Také jsem ode všech vybral klíče od bytů. Mám teď kde posvačit a Rocky IV. mi zítra také neuteče.


Takže ať žije Kiev a Tbilisi a doporučil bych heslo better SORRY than safe v mezích zákona.

Váš Venda.
 (http://www.youtube.com/watch?v=YC2GmWjJBho&feature=related)







3 komentáře:

  1. KFC? Čekal jsem McDonalds :)

    OdpovědětVymazat
  2. Skvělý, vypadám jako nalitá a nenažraná Číňanka :-)

    OdpovědětVymazat
  3. David: Křidýlko nebo hranolku?
    Míša: Co dobrého mě ještě čeká?
    Zebra: Hm, to kuře je delikátní!

    OdpovědětVymazat

Do it!