pátek 20. července 2012

4 hodiny to go

Zebra ještě sedí v práci, pilně maká a čeká, až ji vyzvedne Pítovic červený závoďák a vyrazí směr Ruzyně. Nová Jarmila čeká poslušně v koutě a Zebra přemýšlí, co do ní zapomněla přidat. Něco se určitě jako obvykle najde.

Letošní bloggařskou spojkou je opět Adam řečený Lord, za což mu veřejně děkuji.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Do it!