pondělí 30. července 2012

Vardzie

Vardzie! Byla to anabáze. Dorazili jsme stopem, Pítovi si ho rychle oblíbili, ale jsou to přece jen ještě stopařští školáci. Na cestě z Akhalsikhe do Vardzie měla Zebra stendhalitidu.
Zebra

Připravujeme se na zítřejší prohlídku Vardzie a přesun přes Tbilisi do Kazbegu (přes celou Gruzii). Popíjíme víno s barmanem a bavíme se o českém pivu. Má tu Staropramen a Bernard. Obě za 5 lari (65 Kč), velkoobchodní cena je prý 3,50 lari. Je to holt z ČR daleko. (njn, české pivo je luxusní zboží, pozn. Spojky)
David

Žádné komentáře:

Okomentovat

Do it!