Bloguje.cz sprostě a zákeřně zrušilo svoje rozhraní a můj blog pruhata.bloguje.cz je mrtvý. Zálohu samozřejmě nemám, takže už si nezrekapituluju naše skvělá dobrodružství:-( Nevím, jestli jsem víc na*raná, nebo smutná. Každopádně je třeba osušit slzy a jít dál, takže si Vám dovoluji představit pruhata.blogspot.cz.
Letošní výlet začne už brzy a to pátečním odletem do Tbilisi. Je načase, aby se jedličkárna prosadila i na asijském kontinentě. Co se týče účastníků zájezdu, oproti loňsku je skupina o poznání skromnější. Zůstalo jen tvrdé jádro složené ze zakládajících členů: Davida, Míši a Zebry. Uvidíme, jak si poradí na své páté společné cestě.
![]() |
| Extremadura - Montanchez 2008 |

Žádné komentáře:
Okomentovat
Do it!