Včera prohlídka Mcchety a poté výšlap s plnou polní k Unesco kostelu Jvari. Holky zvládly výstup bez nejmenších problémů, ale újmu jsme způsobili dalším turistům. Dva statní Poláci, kteří se chtěli družit, s děsem v očích utekli, když zjistili, kam jdeme. Další turisti nám prorokovali cestu do rána. U kostela jsme zjistili, že pes je nejlepší přítel člověka, dokud má salám. Míše opět nefungují SMS.
David
Kempujeme na kopci u pravoslavného kostela ze 4. století. Je tu parádně a luxusní červánky. Před nočními vetřelci nás bude bránit toulavá čuba, a to jsme ji pohostili jen zbytky salámu.
Zebra
Žádné komentáře:
Okomentovat
Do it!