Zdravíme z Tbilisi. Zahnízdili jsme v hippie hostelu Tbilisi poblíž Avlabari. Odlet z Kyjeva byl ale noční můra. Jedličkárna se naštěstí nenechala zmást jedličkárenským přístupem kyjevského letiště a na poslední chvíli zvládla odletět (Míša se vrátila ze záchoda v pravou chvíli), ačkoliv Aerosvit nabral hodinu zpoždění a informační tabule nefungovaly.
Žádné komentáře:
Okomentovat
Do it!