sobota 21. července 2012

Kyjevské ráno


Po cikánské noci v Kyjevě čekáme na přílet našeho Boeingu, což potrvá ještě půl dne. Po dlouhém hledání jsme našli v místním café elektrickou zásuvku, abychom záhy s nadšením zjistili, že nefunguje. Přesuneme se proto brzy na naši oblíbenou lavičku, před terminál, ze které máme výhled na stanoviště taxi. Ze včerejška už známe všechny místní pokoutné taxikáře a polovinu oficiálních. Z laviček jsme také vysledovali, že Aerosvit má nejošklivější letušky ze všech společností a jejich pilot vypadá jako překupník drog. Ty ostatně letušky pašují v koženém kufříku jak vystřiženém ze seriálu Kojak, který s sebou neustále nosí. Dnešní předpověď pro Tbilisi hlásí 28-31 stupňů a přes den déšť, což je velmi příznivé. Středa hlásí maxima 36° a ranní minima 24°.
P.S. David se stále cítí jak Tom Hanks v Zelené Míli

Žádné komentáře:

Okomentovat

Do it!