pátek 20. července 2012

Noc na letišti

Naše letošní spojka se fláká a tak by náš první online příspěvek měl být až třetím v pořadí. Sedíme (někteří leží) v odletové hale kyjevského letiště a s pomocí zdejší wi-fi sítě zabíjíme čas. Holky si daly tři kousky místního piva Obloň v plastu a spokojeně si hoví na zdejších sedačkách. Míša se rychle učí místní zvyky a po ukrajinsku to zapíchla uprostřed letiště v poloze ožralý Voloďa. Zebra se ještě drží a ani nezamhouřila oko. Jen díky novým botám dostala přezdívku Kolohnát, která se jí už pravděpodobně bude držet po zbytek výletu.

Žádné komentáře:

Okomentovat

Do it!