pondělí 30. července 2012

Bláznivý řidič

Bláznivý řidič marsutky nám tvrdil, že jede do Achalcike, aby nás nakonec vysadil ve 2000 metrech v Adzarijských horách uprostřed pustiny. Po půlhodině čekání jsme se dostali Kamazem o něco níže. Stopujeme v díře, kde projedou 3 auta za 10 minut. (tak to je dobré ne?). Četníci nám nabízeli nocování na louce u jejich stanice. Vardzia v nedohlednu.
David

P.S. Míša a Zebra mají nové přezdívky - Míše říkají Sakashvili a Zebra je dle nich vazba jak Fibingerová... (a co je David? pozn. Spojky)

Žádné komentáře:

Okomentovat

Do it!