První den ve Svanetii. Žádný zapomenutý ráj, ale budoucí Špindl. Při výstupu na jeden z kopců jsme zakufrovali a stanujeme v polovině s výhledem na zasněžené štíty Kavkazu. Zebra měkne. Každý den otravuje se stavením stanu, funí při chůzi po rovince a běduje při prohlížení puchýřů. K tomu stále remcá, že už chce k tomu moři. Při zítřejším výšlapu patrně vydechne naposledy.
David
Ano, všechno je to pravda. Už se u mě začíná projevovat staroba a otupělost. Jsem takový cikánský baron, co chce spát pod střechou. Dnešní den poznamenala ztráta boty, ale jinak se Pítovi moc nehádají.
Zebra
Ano, Zebro, jednou to přijít muselo.:) Myslím, že David bude muset vymyslet příště jinou náplň výletu, pokud nechce jet jen s Míšou. Nebo že by to byl účel?
OdpovědětVymazatDagris
Zebro neverim ty a te remcas :-D Beach Boy
OdpovědětVymazat