Máme plán! Za chvíli vyrážíme směrem Mccheta, což je duchovní centrum gruzínské církve a nejdůležitější poutní místo v Gruzii. To se zas budu bát mnichů. Po cestě si dáme další várku delikátního chačapuri, což je placka plněná místním sýrem.
Možná bychom však mohli zůstat v hostelu. V nedalekém obchodě mají na výběr z šesti druhů českého piva a čača, gruzínsky cha-cha, je vynikající pálenka z hroznů. S mým a Míšiným pijáctvím to samozřejmě není tak žhavé. David prostě závidí, že si nemohl dát s námi. Navíc je tu wifi a teplá voda a za tři dny bychom slyšeli tolik cestovatelských historek, že bychom je mohli s klidem vydávat za vlastní.
Jinak mě opět baví tipování naší národnosti. Už nás považovali za Estonce a Italy. Brzy čekám Polsko, Rusko a možná i Austrálii.
Čauves parto. Jsem zelená závistí, a propíchávám voodoo panenku s nápisem "fiasko" (modří vědí). Já se totiž ani na tu Ukrajinu nemohla vydat..
OdpovědětVymazatDoktorko - super háááro.
Přeju ať tam všechno je jde nejlíp, ať Zebra usíná v rámci zvyklosti, a Davidovi aby se s těch dvou ženských nezbláznil :)
Pa Ilča
Hmm, tak prý mě by tipli hned na Čecha (aspoň mi to říkal jeden Rumun, že mám typický ksicht).
OdpovědětVymazatTak David to je Ital, Míša typická Norka a u Zebry to vidím na Ukrajinu. :-D
P.S. Opět mně vypadla korunka, to jen abyste byli v obraze u zubní telenovely.
Dagris