Včera jsem strávil den na letišti. Musel jsem se přeci přesvědčit, že jedličkárna odletí v pořádku. Také jsem ode všech vybral klíče od bytů. Mám teď kde posvačit a Rocky IV. mi zítra také neuteče.
Takže ať žije Kiev a Tbilisi a doporučil bych heslo better SORRY than safe v mezích zákona.
Váš Venda.
(http://www.youtube.com/watch?v=YC2GmWjJBho&feature=related)
KFC? Čekal jsem McDonalds :)
OdpovědětVymazatSkvělý, vypadám jako nalitá a nenažraná Číňanka :-)
OdpovědětVymazatDavid: Křidýlko nebo hranolku?
OdpovědětVymazatMíša: Co dobrého mě ještě čeká?
Zebra: Hm, to kuře je delikátní!