čtvrtek 26. července 2012

Kemping v horách

Včera celodenní výšlap a super kemping v horách. Poslední krávy už seběhly dolů. Od paní v horách jsme koupili výborný sýr a měli jsme tedy chutnou večeři, jen víno chybí. Do našeho horského tábořiště se zatoulala partička mladých Gruzínců. Už víme, proč pár zdejších jehličnanů nemá spodní větve. Padly na oheň. Máme výhled na zasněžené vrcholky a co vy?

1 komentář:

  1. Čauec, plánujeme Gruzii teď v červnu, bylo by možné se zeptat na pár info? Pokud ano, pisněte mi na vigo.dl@seznam.cz Díky moc. Vikouš

    OdpovědětVymazat

Do it!