pátek 27. července 2012

Černé moře je jeden velký bordel!

Sedíme na pláži v Goniu, je pod mrakem, vlhkost tak 90 % a vedro, vzduch ani moře, které je nepříjemně teplé, se nehýbou. Moře je stoka, ze které nám narostou žábry.
David

Je 21:20 a v Gruzii se setmělo. Na pláži je však 3krát víc lidí než odpoledne. Bordel odplaval a moře se tak dá snést. Testujeme pivo Kazbeg (nevyhovělo) a čeká nás gruziňák David. Vedro nepolevuje, jen se přidali komáři.
David

Spojka dodává: Njn, bordel přinesl příliv z Bulharska. Co taky čekat od Černého moře. :)

1 komentář:

  1. Bordel je asi všude :D. Ve Španělsku nebo v Gruzii. Tam po setmění dokonce lovili ryby. To určitě přežijete, haha.

    OdpovědětVymazat

Do it!