Kyjevské letiště je džungle. Nejvíc tu frčí leopardí a zebří
vzory. Míša s Davidem ochutnali ukrajinskou limonádu Kvas a moc jim nejede.
Příchuť cukru, ledového čaje, kafe a chleba holt nesedne každému. Musela jsem
ji za ně celou vyžahnout. David se stal oficiálním přispěvatelem mého blogu,
takže je pyšný. Míša zvažuje, že by si nechala udělat expresní letištní
manikúru, ale u stánku je stále natřískáno. Už je prostě načase změnit lokál.
Za tři čtvrtě hodiny odlet. Doufáme, že letušky s modrými stíny se tentokrát
blýsknou lepším občerstvením než je oschlá nadýchaná houska se sýrem, salámem
(Míša dostala bez salámu a jeden mi snědla) a okurkou, ale příliš tomu
nevěříme.
Dagris:
OdpovědětVymazatJsem rád, že jsem se nenechal ovlivnit cenou a do Číny letím přes Curych. :)