Vyrážíme ve třech na čtrnáct dní do Gruzie a jako obvykle budeme psát blog, abyste se pobavili, co to zase jedličkárna vyvádí a také nám trochu záviděli.
čtvrtek 19. července 2012
27 hodin to go
Zítra 15:30 se odlepíme od země aneb Aerosvit Airlines: PITA, DAVIDMR, BABANKOVA, MICHAELAMRS, DVORAKOVA, HANA MRS. Oujéé. Na vlastní kůži si tedy vyzkoušíme, zda je Aerosvit opravdu "suverénně nejhorší letecká společnost operující lety z/do EU". Kupodivu však neletíme Ilyushinem, ani Tupolevem, ale do Kyjeva Airbusem a do Tbilisi Boeingem.
Přihlásit se k odběru:
Komentáře k příspěvku (Atom)
kdyby to byl aeroflot, tak by se člověk cítil lépe, co? ale snad vás cestou nevyklopí. hlavně si nevynucovat žádné přestávky na pastvu! jasný!? :D
OdpovědětVymazat