Vyrážíme ve třech na čtrnáct dní do Gruzie a jako obvykle budeme psát blog, abyste se pobavili, co to zase jedličkárna vyvádí a také nám trochu záviděli.
středa 1. srpna 2012
Pitovi-Babakovi se mi zase nejak hadaji, snad je vecer smiri darovane vino od Josefa.
Zase, znova??? :)))
OdpovědětVymazat