Vyrážíme ve třech na čtrnáct dní do Gruzie a jako obvykle budeme psát blog, abyste se pobavili, co to zase jedličkárna vyvádí a také nám trochu záviděli.
neděle 5. srpna 2012
Cesta domů
Sobota:
Pozor změna! Přílet na Ruzyni v 7:45, ne v 6:45! Právě se drkotáme ve stařickém autobuse, který přepravuje lidi i zvířata. Sjíždíme po krkolomné silničce zpět do Tbilisi a vůbec se nám nechce.
Zebra
Žádné komentáře:
Okomentovat
Do it!